ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna a.s.

"Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.

ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.

Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group".

ČPP  pojišťovna a.s.
  • Působnost v ČR : od 1995
  • Územní působnost: 25. zemí světa (Vienna Insurance Group (VIG)
  • Člen skupiny : (Vienna Insurance Group (VIG)
  • Rating Standard & Poor's: A+
  • www.cpp.cz

S makléřskou společností sinne IC a.s. spolupracujeme od roku 2005, jedná se o našeho spolehlivého smluvního partnera s oprávněním prodávat produkty České podnikatelské pojišťovny a.s.

- ČPP -


ZPĚT

Tagy: Partneři