AXA ASSISTANCE

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., která na českém trhu působí od roku 1998, je nejen samostatným zprostředkovatelem pojištění, ale poskytuje i asistenční služby, pomoc při likvidaci pojistných událostí a zajišťování dalších souvisejících administrativních služeb pro společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, S. A., se sídlem v Belgii, , která je stoprocentním vlastníkem společnosti AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., a která v České republice jedná prostřednictvím své organizační složky

- AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o -

axa assistance
  • Založena: před více než 200 lety
  • Působnost v ČR : od 1998
  • Územní působnost: celý svět
  • Člen skupiny : INTER PARTNER ASSISTANCE, S. A
  • Rating Standard & Poor's: AA
  • axa-assistance.cz

"Společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka, je především pojišťovna, tj. při uzavření pojistné smlouvy vystupuje jako pojistitel, ale na území České republiky může vykonávat i zajišťovací činnost.

Při poskytování pojišťovacích, asistenčních a dalších souvisejících administrativních služeb společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka, úzce spolupracuje na základě uzavřené smlouvy se společností AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o., a proto se při písemné či telefonické komunikaci může klient obrátit přímo na společnost AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o., která jeho požadavek vyřeší.".

Dodáváme lidem odvahu uskutečnit jejich plány. Poskytujeme nejdostupnější pojištění se spolehlivou asistenční službou, na kterou se naši klienti mohou kdykoli s důvěrou obrátit. Specializujeme se na služby v oblastech cestování, práva, zdraví, domácnosti a automobilismu. Jsme průkopníky kyberbezpečnosti. Jako mezinárodní společnost působíme po celém světě.

- AXA ASSISTANCE CZ -


ZPĚT

Tagy: Partneři