Auta podnik

Povinné ručení, havarijní pojištění, doplňkové pojištění

Každý zákazník si může vybrat jakoukoliv barvu auta, jestliže to bude černá. (v roce 1909 o Modelu T)

- Henry Ford-

Povinné ručení

Povinné ručení musí mít ze zákona každý vlastník vozidla, i toho, který je v majetku firmy. Kryje škody na majetku nebo újmu na zdraví, které způsobí třetím osobám při provozu vozidla. Sjednává se bez spoluúčasti. Na výběr máte různé tarify podle výše pojistného plnění.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je dobrovolné. Vztahuje se na škody na firemním vozidle nejenom při dopravní nehodě, ale i na výdaje spojené s opravou, kterou zaviní jiné osoby (vandalismus, krádež), zvěř (například střet s divočákem, rozkousání kabelů hlodavci) a přírodní živly (kroupy, povodeň, záplava atd.).

sinne IC

Doplňkové pojištění

Ke každému autopojištění lze sjednat asistenční služby v různém rozsahu. Navíc si můžete sjednat různá doplňková pojištění podle vašich specifických potřeb. Patří mezi ně například pojištění skel, zajištění náhradního vozidla a pochopitelně smysluplná asistence.

Rozsah pojistné ochrany Vám navrhneme podle Vaších potřeb a finančních možností v několika variantách. Pojistné lze korigovat volbou vhodné spoluúčasti. Můžete tak porovnat produkty různých pojišťoven a vybrat si nejlépe vyhovující.


ZPĚT

Tagy: Produkty